Яким має бути ідеальне життя? На це питання знайдеться маса відповідей, адже у кожної людини свої уподобання, мрії і смаки. Але безперечно одне: ідеальне життя починається з правильно обраного будинку, багато в чому відображає наше світовідчуття і любов до життя. Він повинен знаходитися там, де ми відчуваємо себе зручно, безпечно, де свіже і чисте повітря дарує нам позитивні думки, а тіло з душею насолоджуються відпочинком.

І ми знаємо, де: недалеко від моря, на 4 станції Чорноморської дороги, в мальовничому і спокійному районі Таїрова – в житловому кварталі «Континент». Це концептуально нове житло з величезною власною територією, яке відрізняється високою якістю будівництва і розвиненою інфраструктурою. Починаючи з четвертого поверху відкривається гарний вид на Великий Фонтан і Аркадію, а з сьомого поверху – на морське узберіжжя.

АвтономнІсть кварталУ

Прекрасно поєднуючи сучасні будівельні технології, житловий квартал «Континент» забезпечує автономність систем життєзабезпечення. У кожній секції передбачена власна автономна газова котельня на даху BUDERUS, що забезпечує гаряче водопостачання і опалення. Якісна система опалення гарантує комфорт, затишок і, найголовніше, економію, незалежно від примх системи муніципального тепло- і водопостачання.

При монтажі системи опалення використовувалися європейські енергозберігаючі технології: металопластикові вікна FRAMEX, ізольовані труби і, як нагрівальні прилади в приміщенні, сталеві панельні радіатори. Система опалення передається в повністю змонтованому стані.

Стабільність цілодобової подачі води в житловому кварталі забезпечується насосною станцією з додатковими резервуарами.

Кожен будинок житлового кварталу обладнаний високошвидкісними безшумними пасажирськими ліфтами OZBESLER.
Не важливо, шукайте ви затишне гніздечко або бажаєте вигідно інвестувати гроші – квартира в житловому кварталі «Континент» стане Вашим новим кроком в затишне життя.

Зона відпочинку

На території комплексу облаштовано власний сквер з фонтаном, прогулянковими алеями, лавками і рестораном. Тут ви зможете погуляти з дітьми, домашніми вихованцями або просто відпочити від повсякденних турбот, насолодитися красивою природою і чистим повітрям.

Новострой в Киевском районе - ЖК на 4 станции Люстдорфской дороги

Зручне Розташування

Житловий квартал «Континент» розташований між двома транспортними артеріями: вул. Ак. Королева і Люстдорфської дорогою. Чисте повітря і тиша спального району, мальовничі паркові зони та близькість до моря, гарантують спокій і розміреність налагодженої життя. А прекрасний вид з вікна дозволить милуватися неповторними заходами і світанками і захоплюватися красою Одеси.

Зручна транспортна розв’язка, де в крокової доступності знаходяться зупинки громадського транспорту (трамвай, тролейбус, маршрутне таксі), допоможе легко дістатися в будь-який район нашого міста. Час в дорозі громадським транспортом до центру Одеси – не більше півгодини. Передбачено три виїзди з житлового комплексу: на вул. Інглезі, на вул. Ак. Королева і на вул. Люстдорфська дорога.

Доглянута територія

На території житлового кварталу «Континент» організований сучасний сквер з фонтаном, пішохідними алеями і доріжками, світловими інсталяціями та зонами відпочинку. З кожною прогулянкою Ви будете відкривати для себе щось нове.

Окреме перевага житлового кварталу – це ізольований від автомобільного транспорту і зовнішнього світу внутрішній двір. Ми подбали про те, щоб наші жителі були спокійні за дозвілля своїх дітей.

Континент - ЖК на Люстдорфской дороге

Діти зможуть грати поруч з будинком в цікавому і безпечному просторі. Для цього ми створили всі умови: сучасні дитячі майданчики з екологічно чистими ігровими та спортивними комплексами для різних вікових груп. Жителі житлового кварталу «Континент» зможуть здійснювати романтичні прогулянки біля фонтану в сквері. Звертайтесь до нашіх менеджерів, які Вам розкажуть і покажуть будинок, в якому Вам захочеться жити.

Актуальна для багатьох зростаючих міст проблема з місцем для стоянки автомобіля в житловому кварталі «Континент» вирішена шляхом організації підземного паркінгу і наземної парковки.

Розвинена зовнішня і внутрішня інфраструктура

До послуг жителів вся інфраструктура розвиненого і обжитого району Таїрова:

  • 4 школи (кожна з яких розташована в 10-15 хвилинах ходьби від вашого будинку);
  • 8 дитячих садочків (у вас точно не буде проблем з влаштуванням дитини в дошкільний заклад, місця вистачить усім);
  • 11 вищих і середніх спеціальних навчальних закладів (двері всіх коледжів, університетів, академій та інститутів Одеси відкриті для юних умів);
  • 9 закладів для самих маленьких (танцювальний гурток, мовна група, школи раннього розвитку, спортивна секція – є з чого вибрати);
  • 4 автомийки (не потрібно далеко їхати, щоб помити машину);
  • 1 супермаркет безпосередньо на території нашого житлового кварталу і 3 супермаркети в крокової доступності (швидко і без черги можна купити продукти поряд з будинком).

При будівництві нашого житлового кварталу на Таїрова ми дотримувалися принципу «місто в місті». Нам вдалося продумати всю необхідну інфраструктуру, без якої неможливо уявити собі життя в сучасному європейському місті. Ви зможете відправитися на тренування або в салон краси, зайти за продуктами або медичними препаратами, відпочити в затишному сімейному кафе не виходячи за межі нашого житлового кварталу. Цілодобово закрита територія з відеоспостереженням забезпечить надійний захист Вашої родини.

Тут є все необхідне для комфортного проживання!

 

 

Ознайомтесь з технічним описом комплексу.

Закажите звонок
и обсудите детали с менеджером

˟